ДМИТРО НАГІЄВ: «Режисери, оператори, фотографи, студенти, всі жителі нашої чудової країни, приєднуйтесь! Якщо не ми з вами, то хто?»

04 лип., 10:53 | Київ

Організатори Всеукраїнського відео-конкурсу «Це моя Україна» розказали журналістам Першого ділового телеканалу, для чого організували соціальний проект про красу українських міст.

РОМАН та ДАР`Я ЩАСЛИВІ: «Ідеальна Україна – це країна щасливих людей».

РОМАН та ДАР`Я ЩАСЛИВІ: «Ідеальна Україна – це країна щасливих людей».

27 черв., 11:40 | Київ

Щодня до підтримки соціального відео-конкурсу «Це моя Україна» долучаються нові керівники бізнесу. Ті, кому не все одно, в якій країні ми житимемо завтра, ті, для кого важливо, як сприймають Україну за її межами. Роман та Дар`я Щасливі – засновники поліграфічної друкарні HappyPrint розповіли, як змінилися смаки українців і що робить людей по-справжньому щасливими.  

ДМИТРО ФЕДОРЕНКО:  «Українці відчули себе європейцями і всіма силами намагаються довести всьому світу, що попередній період був помилкою і був не з нами».

ДМИТРО ФЕДОРЕНКО: «Українці відчули себе європейцями і всіма силами намагаються довести всьому світу, що попередній період був помилкою і був не з нами».

19 черв., 16:05 | Київ

Продовжуємо знайомити вас із керівниками бізнесу, які щодня вдосконалюють нашу країну і підтримують важливий для суспільства проект «Це моя Україна». Сьогодні поговоримо із підприємцем, засновником наймасовішого інтернет-ЗМІ столиці НашКиев.UA, діджітал-агенції Studio7 та соціального підприємства «ЛавГав» Дмитром Федоренко.

ОЛЬГА АФОНІНА: «Український бізнес відчуває свою відповідальність не тільки за своїх клієнтів, але і за всю Україну в цілому».

ОЛЬГА АФОНІНА: «Український бізнес відчуває свою відповідальність не тільки за своїх клієнтів, але і за всю Україну в цілому».

06 черв., 17:05 | Київ

В рамках проекту «Це моя Україна» ми будемо знайомити вас із керівниками бізнесу, які щодня роблять нашу країну кращою і підтримують її розвиток. Сьогодні поговоримо із директором компанії «Ондулін будівельні матеріали» Ольгою Афоніною. Про цінності українців, соціальну активність бізнесменів та невідомі місця столиці, читайте в нашому матеріалі.  

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

18 січ., 15:08 | Київ

Телевізійна програма «Велике будівництво» з Мариною Хацаюк – проект  власного виробництва студії «SANTA production», виходить в ефір на Першому діловому телеканалі.