Ольго, нещодавно ваша компанія отримала престижну нагороду «Лідер року 2017», що підтверджує вашу надійність та довіру клієнтів. Яка філософія Вашого бізнесу?  

 

Цікаво, що коли починаєш знайомитись поближче з людиною, пізнавати її світ, цінності, культуру та оточення, то рано чи пізно будь-яка людина починає розповідати про найголовніше в її житті. Це можуть бути дуже різні цікаві речі: несподівані відкриття, бажання, але в абсолютній більшості випадків мова буде йти про сім’ю, дітей чи батьків та свій дім. До речі, саме для українців дім та родина – це взагалі найбільші цінності в житті. Тому все, що обертається навколо цих двох речей має дуже велике значення для людини. Наш бізнес – виробництво та продаж покрівельних та ізолюючих матеріалів Ондулін – розділяє та підтримує найбільші українські цінності. Це сучасний, затишний, надійно захищений від зовнішнього впливу дім, що надає комфортний простір для життя, роботи та відпочинку великій українській сім’ї. Наша компанія намагається допомогти людям вирішити проблеми з ремонтом старих шиферних дахів, що протікають, так, щоб кожен міг за невеликі кошти, швидко та самостійно відремонтувати стару покрівлю та надати дому нове життя.

 

Що "Ондулін будівельні матеріали" пропонує своєму покупцю?

 

Наш девіз – легкість! Ондулін, у порівнянні з шифером, важить всього 3 кг/м2, отже його легко піднімати на дах, легко монтувати за допомогою простих інструментів. Легко перевозити навіть у звичайному авто, його легко купити та використовувати. Це – 5 «Легко», і в цьому наша сила. До того ж, компанія не зупиняється на цьому і зараз пропонує великий асортимент новинок у бітумних покрівельних матеріалах – сучасна Ондулін Черепиця з її елегантним дизайном, Ондувілла – аналог традиційної глиняної італійської черепиці, Бардолін – традиційна бітумна черепиця та великий асортимент гідро та паро ізолюючих плівок Ондутіс. Із усім нашим асортиментом можна ознайомитись на нашому сайті www.onduline.com.ua.  Або підключайтесь на facebook.com/ondulineinUkraine, де ми завжди раді вас побачити та поспілкуватись на різні цікаві теми.

 

Чому ваша компанія підтримує Всеукраїнський соціальний відео-конкурс «Це моя Україна»?   

 

Ондулін працює в Україні з 1997 року, тому ми точно можемо стверджувати, що не просто вкладали багато часу та зусиль в роботу на українському будівельному ринку, але отримували віддачу та велике задоволення від цього процесу. А отже і добре знаємо Україну в цілому, любимо її і хочемо зробити ще більше для її процвітання, популяризації в світі та всередині самої країни. Саме тому, проект «Це моя Україна» дуже чітко підсилює наші прагнення та зусилля в цьому напрямку, тож Ондулін активно підтримуватиме цей проект та його учасників.

 

Чому український бізнес має підтримувати соціальні ініціативи, направлені на розвиток і популяризацію України в світі?

 

Це загальносвітовий тренд – підтримувати в різний спосіб корисні соціальні ініціативи в своїй рідній країні та за її межами. Люди бізнесу – це найбільш проактивні, інноваційні та соціально відповідальні персони в країні і саме тому вони мають про це не тільки пам’ятати, але і працювати зі своєю спільнотою. В Україні, на мій погляд, цей тренд набирає силу та обертів в останні часи і це – прекрасно! «Мы в ответе за тех, кого приручили», – прекрасно сказав Антуан Де Сент-Екзюпері в своєму шедеврі «Маленький принц» і український бізнес відчуває свою відповідальність не тільки за своїх клієнтів, але і за всю Україну в цілому.

  

Ваші улюблені місця в Україні?

 

Я народилась в Києві, як і мої батьки, тому для мене – це найпрекрасніше місто на світі, з багатою історією, безліччю цікавих туристичних та не знайомих широкій публіці місць, затишними парками. Обожнюю Голосієво та яскравий, енергійний, ніколи не засинаючий центр – Бесарабку, Хрещатик, парк Шевченко, древній Поділ та Дніпро. Про Київ написано багато книжок та пісень, але він знову і знову надає натхнення для безлічі творчих людей.