HappyPrint вже понад 5 років на ринку. Як змінилися смаки споживача за цей час?  

Спеціалізація нашої друкарні – рекламна та ділова поліграфія. Це широкоформатний, інтер’єрний,офсетний, цифровий та термосублімаційний друк. Різноманітна післядрукарська обробка. Ми розробляємо та друкуємо все – від маленьких буклетів до рекламних вивісок та банерів. Щодо трендів, то можна сказати, що у минуле поступово йдуть візитки – людям зручніше записати номер у смартфон і додатися в друзі у Facebook. При цьому, в якості рекламного носія, ринок все ще сприймає роздатковий матеріал – флаєра, листівки, буклети тощо. Ось такий парадокс. Однак варто відмітити, що смаки на надмірну кількість деталей і кольорів у логотипах та сувенірній продукції компаній, лишилися в минулому. Майбутнє за лаконічністю. І представники вітчизняного бізнесу це також розуміють.  

 

А якщо говорити про пересічних українців?

Під час кризи в країні людям ще більше хочеться свята та яскравих емоцій, тому українців по-справжньому щасливими роблять такі дрібниці, як дуже особисті сувеніри – футболки, чашки, блокноти, картини чи фотокниги з сімейними, дружніми побажаннями. Наші люди не звикли приховувати емоції, і тому, якщо радіють, то щиро і відверто, одразу коли бачать продукт, що замовили. Особливо, коли дана робота була виконана в найкоротші терміни.

 

Чим Вам близький проект «Це моя Україна»?  

В наш час стрімкого розвитку технологій, божевільного темпу життя, іноді забуваєш про прості цінності – помічати красу міста, в якому живеш, зустрічати світанки на березі річки із друзями, частіше бути поруч із тими, кого любиш. Ми переконані, що люди мають підтримувати хороші справи один одного, не упускати шансів і намагатися бути щасливими тут і зараз. «Це моя Україна» надихає робити щось важливе для своєї країни і цінувати те, що маєш. 

 

Якою Ви бачите ідеальну Україну?  

Ідеальна Україна – це країна щасливих людей. Бо щасливі люди здатні вигадувати, будувати, творити, вдосконалювати і робити щасливими інших.